עלינו

 BANYO מציעה פתרונות לחדרי האמבטיה והשירותים באמצעות אביזרים אסטטיים ופונקציונלים ובמחיר הוגן. החברה עוסקת בייבוא, שיווק והתקנה של מוצרי גמר לבתי מגורים, משרדים ומבני ציבור.

בין מוצרי החברה ניתן למצוא: מוצרי סניטציה למקלחות אמבטיה, מוצרי שירותים, מטבחים, מוצרי נגישות למקלחת, פירזול לאמבטיה מקלחת ושירותים, ריהוט ומוצרי תאורה חוץ פנים ועוד.

מוצרים בהתאמה אישית לפי דרישה בנוסף לכך אנו גם מפתחים מעצבים ומשווקים מוצרים חדשניים בשיתוף עם יצרנים מובילים בעולם. בין לקוחותינו נמנים מוסדות ציבור, בתי מלון, בתי חולים ,בתי אבות, מסחר ובתים פרטיים.

BANYO   הוקמה במטרה לספק לצרכנים הבונים משפצים או מחדשים את חדרי האמבטיה את האביזרים שישפרו להם את השהות והשימוש באמבטיה ולא פחות את הבריאות.

אנו מציעים קולקציה של אביזרים הכוללים פתרונות לחידוש האמבטיה לצד מחיר שהופך את העסקה להגונה ואמינה מדלגים על מתווכים בדרך וזאת כדי להעביר אילכם את החיסכון במחיר המשתלם ביותר.

כל מוצרינו הינם בעלי תווי תקן ואיכות מחמירים בינלאומיים כולל צפון אמריקה ואירופה וכולל אי שימוש בחומרים או מתכות רעילות  מה שיוסיף ערך ונוחות בבית ושיפור איכות החיים.

חברות אותם אנו מייצגים נמנות עם המובילות בתחומם בעולם עטורות פרסי עיצוב בינלאומיים ואיכות. מוצרינו מאופיינים בקווים עיצוביים נקים מינימליסטים ומוקפדים.

לא חסרות בארץ חנויות בתחום. את זה אנחנו יודעים אז למה דווקא BANYO  ?

  • שרות: אנחנו מאמינים שחווית קנייה נעימה תגרום ללקוח לרצות לחזור ולקנות שוב. ולכן נעשה את המקסימום לגרום לכם לחוויית קנייה מושלמת כוללת שביעות רצון מלאה גם לאחר הקנייה.
  • איכות: אנחנו לא מתפשרים על איכות  ולכן עובדים עם החברות הטובות ביותר  ומוודאים שהמוצרים עומדים בתווי התקן המחמירים ביותר. ולכם הלקוחות אנחנו רוצים שתיהנו מהמוצרים לאורך שנים גם אחרי שתפוג תקופת האחריות.
  • עיצוב:  בחרנו  פריטים שלא רואים בכל מקום ושניתן לראות שעומד מאחוריהם רעיון עיצובי פשוט פרופורציונלי ונעים למראה המשרה הרמוניה על הסביבה בו הוא מותקן.
  • ניסיון: של 30 שנים בעיצוב יבטיחו לכם שאנחנו יודעים כיצד לבחור את החברות הנכונות וכיצד להתאים את האביזרים לביתכם כשמול עיננו אנו רואים את הלקוח ואת המוצרים שיהיו ויראו אסתטיים ברי קיימה ונוחים לתחזוקה לשנים. 

אנו מאחלים לכם חווית קנייה נוחה, כלכלית ומהנה כדי לראותכם ממליצים למכריכם וחוזרים לקנות באתר.